Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów jest innowacyjnym rozwiązaniem na porost włosów. Czy TrichoStem Hair Regeneration jest bezpieczny? Ponieważ słowo trwale jest zdefiniowane jako nigdy to s dużo dokładne, aby powiedzieć, że liczba lat osoba użyła TrichoStem Hair Regeneration, to jest bezpieczne, aby powiedzieć, że zakres czasu, który ludzie używali tego produktu wzrostu włosów bezpiecznie traktowane szeroki wachlarz różnych problemów utraty włosów. Leczenie szerokiej gamy różnych pacjentów przez ostatnie 7 lat, fryzjerzy w salonie fryzjerskim opracowali różne systemy klasyfikacji różnych profili utraty włosów, aby początkowo dostosować plany leczenia dla każdego pacjenta. Do najczęściej przepisywanych zabiegów należą Keratin Complex Thermo Shine, Keratin Soft Shine i Keratin X-Ray.

Ten proces leczenia włosów jest inicjowany przez wprowadzenie Keratin Complex Thermo Shine, który składa się z białek keratyny. Białka te są wprowadzane do mieszków włosowych, gdzie promują odnowę wigoru i zdrowego wzrostu włosów. Po połączeniu z olejem nośnikowym, kulki keratyny są następnie umieszczane na powierzchni każdego mieszka włosowego. Mieszki włosowe otrzymują wtedy ogromną stymulację z niewidzialnych fal świetlnych, które przechodzą przez kulki i aktywują martwe (martwica) komórki do regeneracji. W rezultacie powstają nowe włosy.

keratynowe prostowanie wlosów
keratynowe prostowanie wlosów

Proces leczenia wypadania włosów

W tym procesie leczenia wypadania włosów wykorzystuje się również innowacyjne medium Extracellular Matting. Składa się ono z syntetycznego medium, które zawiera specjalne białko znane jako Extracellular Matrix (E mg). Białko zawarte w medium E mg pozwala jednostkom mieszków włosowych na tworzenie sieci. Ta sieć komórek wspiera wzrost nowych włosów i pomaga w ich regeneracji.

Inny sposób procesu odbudowy włosów wykorzystuje ideę terapii z wykorzystaniem dorosłych komórek macierzystych. Terapia ta jest skuteczna w pomaganiu dorosłym komórkom macierzystym w zastępowaniu brakujących mieszków włosowych. W dorosłych komórek macierzystych, specyficzny zestaw genów jest używany, który powoduje dorosłych komórek macierzystych do zastąpienia brakujących mieszków włosowych w organizmie pacjenta. Gdy dorosłe komórki macierzyste zastąpią mieszki włosowe, nastąpi wzrost nowych włosów.

Wykorzystanie intensywnie pulsującego światła (Intense Pulsed Light, IPL), znanego również jako Photofacial, zabieg regeneracji włosów Trichostem jest innowacyjną metodą przywracania utraconych włosów. Technologia ta polega na wykorzystaniu impulsów światła z ręcznego urządzenia. System działa poprzez kurczenie i rozszerzanie skóry. Cienka warstwa krwi jest również sprowadzana na powierzchnię skóry w celu dodatkowej stymulacji.

Technologia prostowania włosów

Gabinety medyczne, które wykorzystują intensywnie pulsujące światło, lub IPL, technologia medyczna trichostem regeneracja włosów wykorzystuje metodę zwaną fotoepilacją. Może być stosowany w leczeniu różnych stanów chorobowych. Na przykład, ta praktyka medyczna często wykorzystuje ją do leczenia takich chorób jak łysienie plackowate, łysienie plackowate, telogen effluvium, łysienie plackowate i telogen effluvium. Leczenie jest zazwyczaj rozpoczynane w ośrodku klinicznym, gdy mieszek włosowy nie reaguje na laser lub IPL. Następnie miejscowo nakładany jest żel kolagenowy.

Intense Pulsed Light jest również stosowany w gabinetach lekarskich, aby pomóc pacjentom cierpiącym z powodu wypadania włosów. Światło aktywuje komórki macierzyste w organizmie, które zaczynają produkować nowe włosy w łysiejących obszarach skóry głowy. Ponieważ zabieg jest nieablacyjny, wzrost włosów będzie kontynuowany nawet po wstępnym zabiegu chirurgicznym. Należy jednak zauważyć, że ten rodzaj światła nie okazał się skuteczny w opóźnianiu wypadania włosów, jak wykazały niektóre badania.

Ta technologia medyczna wykorzystuje komórki macierzyste pobrane ze szpiku kostnego, płytki krwi i komórki plazmatyczne do stymulacji skóry głowy. Ponieważ komórki macierzyste wytwarzają nowe włosy, produkcja nowych mieszków włosowych w skórze głowy zwiększa się, powodując odrastanie włosów. Jest to jednak procedura wykonywana w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych w znieczuleniu ogólnym.

Nowe sposoby na prostowanie włosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń na górę